Soil for the Soul - Halaman Habitat

Půda pro duši

Půda je v podstatě „doslova místnost a domov“ vašich rostlin. Všechny živiny získávají z půdy a jsou schopny růst, když jsou ukotveny v médiu, jako je půda. Už víme, že zdravá rostlina má zdravé kořeny. Zdravé kořeny by se vytvořily, pokud našim rostlinám poskytneme SPRÁVNÝ typ půdy a SKVĚLOU kvalitu půdy.

Věděli jste, že nesprávná půda může skutečně zabít vaše rostliny?

Na trhu je mnoho levných půd, které často postrádají základní minerály, jako je dusík, fosfor a draslík, nebo v horším případě obsahují složky nebo organismy, které by místo toho zničily vaši rostlinu.

Nesprávná půda může způsobit zkázu rostlinám a může jim zabránit v získávání vlhkosti, živin a slunečního světla, které potřebují k prosperitě. Struktura půdy ovlivňuje růst rostlin tím, že ovlivňuje pohyb vody, vzduchu a živin k rostlinám. Co dělá zahradničení obtížným, je to, že existuje tolik různých typů půdy, ze kterých si můžete vybrat, a může být těžké vědět, která bude s určitými rostlinami fungovat nejlépe.

V Halaman Habitat nabízíme směs půdy, která se skládá z 7 vyvážených a všech organických složek. Směs kvalitní půdy bohaté na hnojivo pro živiny, které vaše rostlina potřebuje, a různé složky, které pomohou kořenům dýchat a mít správnou drenáž. Toto bylo dobře udržované rodinné tajemství, podobně jako tajný recept KFC.

 

 

Zpět na blog