Služby

Bytový Design

Toužíte po nádherném obytném prostoru, ale cítíte se v oblasti designu trochu ztracení? Nebojte se! Naše služba Bytový Design je váš lístek do krásného domova bez zbytečných starostí. Zde je náš plán:

 1. Osobní kouzla na místě:
  Pustíme se do designové kouzelnické práce přímo ve vašem domově. Ozbrojení fotoaparáty a kreativitou, budeme fotit a dešifrovat jedinečnou podstatu vašeho prostoru.
 2. Rozpočet v souladu s pohodlím:
  Povídáme si o číslech. Budeme společně stanovovat rozpočet, který bude vyhovovat vašemu vkusu a finančnímu pohodlí. Protože vytváření domova snů by nemělo připomínat finanční krizi.
 3. Rostliny s grácií:
  Náš zelený palec je silný. Vybereme ty správné rostliny, které se nejen skvěle hodí do vašeho domova, ale také tančí harmonicky s vaším rozpočtem. Je to jako botanické dohazování, ale pro váš obývací pokoj.
 4. Express dodání designu:
  Kdo má čas čekat? Naše mistrovství v navrhování domova si klade za cíl proměnit váš prostor za méně než týden - od prvního snímku až po grandiózní finále umístění poslední rostliny. Rychlé, efektivní a pohádkové.

Oživte svůj obytný prostor bez námahy pomocí naší služby Navrhování Domova. Proměňme váš domov v útočiště, které nejen skvěle vypadá, ale cítíte se v něm jako "vy". Protože domov je místo, kde by měl zářit váš jedinečný styl.

Kontaktujte nás

Pronájem Rostlin a Terárií

Chcete, aby váš podnik, restaurace, nebo kterékoliv jiné místo působilo svěže a živě?

Vyzkoušejte naši novou službu Pronájem rostlin a terárií s péčí. Pronajmeme vám rostliny a terária dle vašeho výběru za měsíční poplatek.

A co víc, můžete se jen pohodlně usadit a nechte nás, abychom se o rostliny postarali každých pár dní. Pokud by náhodou ztratily svou živost nebo byste se rozhodli pro změnu, jednoduše je vyměníme za nové.

Užijte si krásu zeleně bez zbytečné starostlivosti. Nabízíme nejenom nádherné rostliny, ale i bezstarostný způsob, jak je mít ve svém prostoru. Buďte součástí zelené revoluce s naším Plant & Terrarium Rent + Care!

Kontaktujte nás

Přizpůsobené objednávky

Máte speciální přání, které chcete, aby vaše terárium mělo, nebo máte rostlinný sen, který si přejete splnit? Pak nás kontaktujte a společně najdeme dokonalé řešení.

Kontaktujte nás

Přesazování rostlin

Máte rostlinu, která přerůstá z květináče a nevíte, jak ji přesadit a přitom ji nezahubit? Přivezeme vlastní půdní směs vyrobenou pro přesazení, abychom mohli zajistit nejlepší přechod do nového domova rostliny.

Kontaktujte nás